Misja

To miejsce stworzone z pasji do jedzenia. Gotowanie to nasza misja.

To sieć punktów na kulinarnej mapie Polski stworzona, by stać się miejscem spotkań rodzinnych, towarzyskich oraz biznesowych.

Zapraszamy do otwierania się na nowe smaki, sztukę oraz otaczający nas świat. W Kurt Scheller Bistro można zatrzymać się na śniadanie, lunch, aromatyczną kawę, domowe desery czy przetwory, które można zabrać ze sobą do domu. Serwowane przez nas dania łączą w sobie sztukę kulinarną opierającą się na naturalnych produktach, profesjonalnej obsłudze oraz tradycji kulinarnej poszukiwacza smaków – Kurta Schellera. Podchodzimy indywidualnie do każdego naszego gościa - coś dla siebie znajdą sympatycy kuchni tradycyjnej, wegetarianie, weganie oraz osoby na diecie bezglutenowej.

Kurt Scheller Bistro jest miejscem bezpretensjonalnym, serwuje prostą, tradycyjną kuchnię z różnych zakątków świata, w dobrych cenach.

W naszym Bistro kuchnia pozostaje na pierwszym miejscu. Nie mamy żadnych tajemnic.  W Kurt Scheller Bistro otrzymują Państwo możliwość obserwowania pracy naszych kuchmistrzów, gdyż wszystkie dania przygotowywane są z otwartej kuchni stanowiącej centralny punkt lokalu. 

Otwieramy przed Państwem szeroki wachlarz możliwości rozsmakowania się w naszych specjałach.

Jesteśmy otwarci na potrzeby firm. Zajmujemy się organizacją spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, imprez firmowych proponując cykl szkoleń pod okiem Mistrza.

Zapraszamy na kulinarną wyprawę…